top of page

Наші весняні кейсиПісля кількох нещодавніх кейсів ми помітили, що сьогодні, в умовах кризи, є кілька категорій клієнтів:

  • для когось криза стала каталізатором зростання

  • комусь важливо скоротити витрати швидко і жорстко

Є і третя категорія клієнтів: котрим потрібно падати трішки повільніше своїх конкурентів і тоді вони отримують високі шанси на успіх в бізнесі. У березні ми зробили кілька успішних проектів. Наприклад, провели експрес IT-аудит і організували "Безконтактний офіс" для компанії середнього бізнесу. Після виходу з карантину це дасть їм можливість скоротити 30-50% офісних площ в центрі Києва, зберігши колектив. Для іншого клієнта ми розробили IT-стратегію, засновану на принципах спрощення, стандартизації та вимірності, яка допоможе знизити витрати на IT і підвищити долю online. Для деяких клієнтів ми надаємо послугу CIO-as-a-service, що дозволяє компаніям приступати до реалізації ІТ стратегії, навіть при відсутності постійного CIO і "кризового IT менеджменту", основною місією якого є приведення IT до оптимальної структури в залежності від зовнішніх і внутрішніх кризових умов. По всім цим проектам ми вже отримали позитивний зворотний зв'язок від компаній. Ми вдячні за мотивуючі відгуки:

  • «Хотілося б подякувати вам і вашій команді за підтримку нашого IT-підрозділу, яка дуже цінна для нас».

  • «Дякую за швидку організацію безконтактного офісу в дуже стислі терміни».

  • «Дякую вам всім за неупереджений аналіз ситуації і презентацію, яка не драматизувала ситуацію на цей час, з однієї сторони, при цьому відкривали точки і можливості для зростання, як для компанії, так і для співробітників різних підрозділів, з іншої сторони».

Звертайтесь. IT. Experience. Result.

4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page