top of page

5 міфів про ІТ безпекуІнформаційна безпека – це пріоритет будь-якої організації. Але багато компаній про це, на жаль, забувають. Ми підготували для вас 5 найрозповсюдженіших міфів про ІТ безпеку.


Міф 1 – «Мій бізнес на 100% захищений»


Ви взяли команду спеціалістів, що відповідають за інформаційну безпеку, які вже зробили декілька важливих проектів та переконують вас в тому, що вашому бізнесу нічого боятись – ваші дані повністю захищені. Не варто довіряти таким словам, адже злам системи – це лише питання часу та бюджету.


Ви ніколи на 100% не будете застраховані від результативної кібератаки. У вас є можливість звести всі ризики до мінімуму, але вам необхідно час від часу звертатися до профільних спеціалістів «зі сторони», які проведуть незалежне тестування ваших систем на рівень інформаційної безпеки.


Міф 2 – «В моїй країні невеликий рівень кібератак»


В Україні рівень інтернет-проникнень не лише один із найвищих, але й кількість кібер інцидентів виростає до ще більших позначок.


Міф 3 – «В мене малий бізнес, мені не варто звертати увагу на безпеку даних»


Ви справді вважаєте, що зловмисники не звертають увагу на малий бізнес? Різниця в тому, що хакерські атаки у великий бізнес можуть проникати не один раз, але компанія знову підніметься. Що не скажеш про малий бізнес, де такі проникнення можуть бути фатальними. Коли ваш бізнес цікавий недобросовісним конкурентам, його розмір стає неважливим.


Міф 4 – «Мій бізнес законний, мені нічого перейматись»


Якщо нічого приховувати, то і конфіденційність ні до чого. Таке твердження можна зустріти не в одній організації. Проте, завжди знайдуться речі, які ви не захочете розголошувати, наприклад фінансовий стан компанії. Навіть якщо ваш бізнес «ідеальний», то перше, про що ви маєте потурбуватись – це конфіденційність та безпека ваших даних.


Міф 5 – «Кібербезпека – це дорого»


Ви можете почати із базового захисту своїх даних: навчити користувачів своєї компанії розпізнавати «шахрайські листи», застосовувати двофакторну авторизацію, створити план дій на випадок кібер інцидентів, та врешті – використовувати важкі паролі та регулярно їх поновлювати. І не забувайте постійно проводити навчання, адже люди – найслабша ланка у ланцюгу атаки.

4 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page