top of page

Чарівна таблетка: IT Директор в орендуУ повсякденному житті та роботі орендовані ресурси та сервіси - звичайна річ. Вони допомагають в короткі терміни швидко та якісно закривати потреби, що виникають. Орендований автомобіль швидко доставляє нас з точки А в точку Б. Орендована квартира закриває житлове питання до моменту купівлі своєї.


Останні кілька років сервіс оренди програмного забезпечення та серверних ресурсів дозволив компаніям мати кращі та безпечні рішення без багатотисячних інвестицій.


Використання послуги оренди того чи іншого ресурсу завжди викликана бажанням якісно, ​​швидко та безпечно отримати сервіс.


У процесі трансформації бізнесу, в частині поліпшення IT функції, у більшості випадків виникає необхідність зміни і/або підбору нового керівника, який володіє компетенціями більш високого рівня, або розвитку існуючого керівника. Також в умовах кризових ситуацій, викликаних внутрішніми або зовнішніми обставинами, необхідна функція кризового управління.


Розглянемо кожен випадок окремо.


Процес трансформації бізнесу вимагає заміни або підбору нового IT Директора.

Зазвичай дана потреба диктована результатами незалежного аудиту. На виході аудиту завжди з'являється дорожня карта подальшої IT стратегії. Процес підбору кваліфікованого IT Директора – процес не одного тижня, а реалізацію нової стратегії вже необхідно починати. В даному випадку, послуга «IT Директор в оренду» дозволить негайно почати роботу згідно дорожньої карти, а також кваліфіковану допомогу в пошуку постійного кандидата на роль CIO. Також її використання обґрунтовано тоді, коли на старті реорганізації потрібен більш кваліфікований і «дорогий» ресурс, ніж в процесі тільки операційного управління.


Процес трансформації IT вимагає розвитку поточного CIO.

У разі, якщо компетенцій поточного CIO недостатньо для реалізації нової стратегії IT, але процес реорганізації IT не планує його заміни, послуга «IT Директор в оренду» дає можливість здійснити розвиток і менторство поточного керівника. Орендований IT Директор надасть допомогу і сприяння в реалізації заходів щодо трансформації, застосовуючи найкращі практики. В даному випадку плюсом є відсутність конкуренції та можливість отримувати надалі підтримку та консультації найкращих IT Директорів країни.


Кризове управління.

У разі, коли компанія попала в умови кризи, викликаного внутрішніми або зовнішніми процесами, і необхідна допомога у проведенні структури IT в оптимальне в умовах кризи стан, оренда досвідченого IT Директора також допоможе в найкоротші терміни з мінімальними втратами відновити IT департамент до очікуваного рівня. Дана послуга актуальна для тих компаній, де IT несе в собі роль департаменту, що "обслуговує", без управлінського фокуса. Зазвичай, після кризового менеджменту починається процес трансформації, аудитів та нової IT стратегії.


В цілому, послуга IT Директор в оренду є нововведенням для українського ринку. Але її масове використання знаходиться в абсолютно осяжній перспективі.


Багаторічний досвід в профільних предметних областях, знання кращих практик управління і методологій - це ті компетенції нашої Команди, завдяки яким наш замовник отримує якісний продукт.


IT Директор в оренду – ваша «Чарівна таблетка» від IT болей вашого бізнесу.

1 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page