top of page

Кейс про допомогу клієнту

Якось до нас звернувся CEO українського холдингу, із запитом провести незалежну оцінку IT, зрозуміти правильність проектів IT та розробити модель трансформації із центру витрат у центр прибутку.Ми розбили проект на 2 частини:

1. Оцінка існуючої ситуації, SWOT аналіз, визначення точок болю та росту, формування цільових показників та розробка дорожньої карти трансформації. 2. Реалізація програми трансформації.


При цьому перша частина була виконана CIOneer. А ось друга частина виконувалася в основному клієнтом, а CIOneer здійснював нагляд і консалтинг. Такий підхід дуже важливий для успіху, тому що підвищує відповідальність самого клієнта та одночасно знижує вартість проекту.


З якими проблемами ми зіштовхнулися:

  • Підрозділи холдингу мали централізовано-розподілену IT і не всі команди були готові до трансформації.

  • Бажання IT команд догодити всім внутрішнім клієнтам одночасно.

  • Різні напрямки бізнесу по-різному отримували ефект: великі компанії вищий рівень цінності, ніж малі.


Виходячи з бізнес моделі, ми запропонували клієнту IT архітектуру, яка б використовувала по максимуму існуючу архітектуру, при цьому повинна бути масштабованою.


Одночасно з цим структурували IT, спираючись на його цільовий стан, після чого запропонували ввести показники ефективності (KPI) для IT. Одним із важливих елементів стала розробка матриці RACI по IT проце сам, яка дозволила підвищити рівень зрілості IT процесів, а отже, і керованість.


А ще було важливо поставити контрольні точки. Ми визначили 30-60-90 днів, до яких прив'язали фактори успіху реалізації дорожньої карти.


Безперечно, на шляху до успіху левова частка досягнень належить саме клієнту. Саме він реалізував модель IT, яка стала прибутковою. Ну а наша роль полягала у доповненні проекту нашим досвідом та компетенціями у тих частинах, де це було необхідно, а також – побудові зв'язку між бізнесом та IT.


IT. Experience. Result.

8 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page