top of page

Коли потрібно впроваджувати BI?

Багато компаній не завжди відчувають момент, коли робота з даними повинна перейти на якісно інший рівень. А це – вчасно прийняті бізнес рішення та додаткові продажі.З нашого досвіду хочемо поділитися першими ознаками, які сигналізують про необхідність впровадження платформи аналізу даних.

Відсутність прозорості у процесах та даних.

IT-систем багато, співробітники витрачають значну частину часу на обробку та об'єднання даних із різних систем в єдину картину. При цьому цінність даних у компанії не очевидна.

Зростання витрат за технічне обслуговування ПЗ.

Додатків стає все більше, кожен вимагає окремого договору обслуговування. Підрозділи потребують доопрацювання та додавання нових функцій. І все це - додаткові витрати.


Проблеми масштабування.

Розроблені додатки важко вбудовуються в різні напрямки бізнесу, або виникають проблеми з обчислювальними ресурсами на різних етапах обробки даних.


Відсутність наскрізних сценаріїв.

Існуючі процеси застаріли, регламенти необхідно змінювати, швидкість та якість взаємодії підрозділів не відповідають рівню розвитку бізнесу.


Велика кількість XLS моделей та звітів.

Напевно, це буде однією з головних ознак. У нас був один клієнт, у якого частина функціональності ERP була написана у таблицях. Це було цікаво, але ніхто не розумів, що знаходиться «під капотом» монстра. Процеси незрозумілі для нових співробітників, а прозорість викликає питання навіть у «старожилів».

Невідповідність вимогам регламентів безпеки:


- Безпека зберігання/використання даних.

Незважаючи на регламенти зберігання даних, інформація знаходиться у різних, зокрема небезпечних місцях. Або її кількість потребує розширення сховищ, але можливості обмежені.


- Безпека ПЗ.

Запропоноване на ринку open source або самописне ПЗ не відповідає вимогам безпеки через широке використання коду з публічних бібліотек або може керуватися за межами компанії.

IT-стек перевантажений неуніверсальними або дублюючими системами.

Системи, які використовуються в компанії є застарілими або негативно впливають на досягнення бізнес-цілей компанії і збільшують витрати.

Отже, підсумовуючи ці ознаки, які в компаніях, на жаль, є не рідкістю, можна зробити висновок, що платформи аналізу даних є фундаментальним компонентом сьогодні і наявність ВІ рішення це питання найближчого часу.

Якщо ви хочете отримати безкоштовну першу консультацію про рішення Business Intelligence – залишайте заявку.


А поки, можете подивитись на прикладі, як це працює https://www.cioneer.com/bi-dashboards

52 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page