top of page

Чому послуга IT аудиту від компанії CIOneer має великий попит?В розумінні управлінців «старої школи» ІТ аудит – це аналіз стану лише інформаційних систем, серверної і мережевої інфраструктури. Якщо компанія хоче оцінити ситуацію «як є», то цього може бути і достатньо.


Але зараз компанії, які стають на шлях трансформації, мають потребу в оцінці стану «як буде» і «що далі робити».


Якісний ІТ аудит передбачає, перш за все, діалог з бізнесом. А вже потім – з ІТ командою. На перше місце виходять цілі та стратегія розвитку компанії.


Тому і результати аудиту включають в себе розгорнутий аналіз бізнес проблем та ІТ.


Найголовнішою умовою будь-якого аудиту є неупередженість. Не завжди внутрішня команда може витримати цю умову на сто відсотків.


Якщо аудит здійснюється незалежним аудитором, то Власник бізнесу або Генеральний директор може розраховувати дійсно на неупереджені результати.


При незалежному IT аудиті можна побачити, окрім проблем основного предмету аудиту, ще й непрямі проблеми, а саме:


  • Проблеми з наскрізними процесами (end-to-end)

  • Відсутність регламентованих процедур, що веде до потенційних чи дійсних збитків

  • Неефективність наявних бізнес-процесів в компанії

  • Заангажованість персоналу

  • Потенційні ризики, пов’язані з наявною структурою компанії

  • Ризики володіння інформацією «в одних руках»

  • Інше


Комплексний підхід до аудиту, а саме поєднання бізнес-проблем з ІТ проблемами, визначає якість та унікальність нашого продукту.


Одним з прикладів ефекту від повноцінного аудиту є компанія, яка впродовж півроку в результаті повної зміни структури та людей в ІТ Департаменті, почала впровадження проектів, які були в планах декілька років. Паралельно з цим весь управлінський персонал почав брати активну участь в проектах в якості менеджерів проектів (після відповідного навчання). Запроваджений ІТ комітет наразі є один з найважливіших органів управління ІТ проектами та стратегією. Та найважливіше – ІТ Директор компанії за рахунок наданої послуги менторства на супроводження його роботи впродовж випробувального терміну став повноцінним ТОП менеджером, який почав діалог з бізнесом на мові бізнесу.


IT. Experience. Result.

3 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page