top of page

5 секретів: на що потрібно звернути увагу при наймі професійного ІТ директораЗавдання ІТ-директора – допомагати Бізнесу працювати ефективно, знизити витрати компанії, підвищувати прибуток. ІТ-директор повинен миттєво розуміти бізнес. Але на сьогоднішній день є дуже багато кандидатів на посаду ІТ-директора, які вміють “грати на публіку” та використовувати на співбесідах побільше “професійного” сленгу, у якому керівнику компанії важко розібратись. В такому випадку, Ви не знаєте про що говорить кандидат та сліпо погоджуєтесь його прийняти в компанію. А потім ваш IT відділ перетворюється на “чорний ящик” і ви не розумієте, що там відбувається та який результат роботи він приносить.


Тому, ми підготували поради, які допоможуть вам знайти професійного ІТ директора, який не зможе замилити вам очі. Хоча ідеальних кандидатів й не існує, але буває погано проведена співбесіда.


1. Досвід роботи


Ви отримуєте резюме кандидата, де є великий перелік компаній в яких він працював та досвід роботи на відомих підприємствах. Але придивіться скільки часу він був керівником IT відділу. Не важливо скільки компаній змінив кандидат, якщо його досвід був по 1 чи до 2 років в компаніях. Спеціаліст на посаді ІТ директора не може за такий час встигнути впровадити нові системи, та зробити серйозні зміни для бізнесу. Скоріш за все, даний фахівець залишав після себе наслідки, за які розплачувались компанії.


2. Різнобічний управлінський досвід


Це тип керівників, котрим не принципового, яким відділом їм керувати. Тобто, в яких є досвід керування дизайнерами WEB сайтів, діджітал маркетологами, технічною підтримкою чи системними адміністраторами та call center. Головне те, що в них є управлінський досвід роботи. Такі керівники часто не розуміють принципи роботи своїх підлеглих. В такому випадку, ваш ІТ відділ буде розслаблено працювати, а на зміни в компанії зі сторони ІТ можна й не розраховувати.


3. Що ІТ директор планує змінити у вашій компанії


Звичайно, що “з порогу” потенційний кандидат не може вам надати дорожню карту на п'ять років вперед. Але кожен ІТ директор має стандартне уявлення побудови свого ІТ підрозділу. Професійний ІТ директор повинен перш за все запитати про бізнес стратегію та цілі компанії і будувати дорожню карту IT на основі цієї інформації.


4. “Я спеціаліст у всіх областях”


Досить багато є амбітних СІО, які є спеціалістами в усіх областях з мільйоном сертифікатів. Звертайте увагу на те, в чому він дійсно є професіонал, адже не можна бути експертом абсолютно у всьому. Якщо ж ви зустріли такого генія – тримайтесь від нього подалі.


5. Відсутність результатів


Все ж таки, недобросовісний ІТ директор зміг влаштуватись у вашу компанію, але проходять місяці, а ви так і не розумієте чим він займається. Проаналізуйте, яку користь він приніс компанії за останні 1-2 місяці роботи, що змінилось з того часу, як він зайняв свою посаду. Якщо ви не можете виділити навіть кількох фактів, то вам варто повернутись до перших чотирьох пунктів, адже скоріш за все, при наймі ІТ директора ви не звертали уваги на вищевказані правила. Запам'ятайте, не компанія витягує ІТ директора, а ІТ директор виводить компанію до лідера на ринку.


Ми надіємось, що наші поради вам допоможуть відшукати справжнього професіонала. А якщо у вас також є правила, якими ви керуєтесь при наймі IT директора – діліться, нам дуже цікава ваша думка.


IT. Experience. Result.

43 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page