top of page
Кирило Гончарук

___ЗАМОВИТИ___                                         

 

___НА ГОЛОВНУ___

Кирило Гончарук

 • Маю досвід роботи з різними рішеннями Oracle, SUN, HP, IBM, Microsoft, BMC, Amdocs, Comverse, Avaya, Cisco, Brocade, Hitachi, Peter-service та ін. Знання та успішний досвід впровадження IT-процесів (ITIL). Розробка та обслуговування ЦОД для внутрішніх і зовнішніх (Co-location) послуг.

   

  Маю досвід впровадження сервісів високої доступності для ключових бізнес-процесів. Управління бюджетом: планування бюджету ІТ-відділу, оптимізація витрат (CAPEX і OPEX).

   

  На кожному етапі моєї кар’єри я отримав величезну кількість надзвичайно корисного досвіду в різних регіонах України (Донецьк, Запоріжжя, Чернівці, Київ), керував впровадженням телеком продуктів у країнах СНД. Я працював у різних галузях, таких як видобуток вугілля, розподіл та генерація енергії, виробництво пластикової упаковки, ІТ-консалтинг і телекомунікації. Безумовно, найцікавіше було в телекомунікаційній компанії, де за 11 років я пройшов шлях від інженера до члена правління. Підчас россійського вторгнення в Україну я відповідаю за кібер-захист інфраструктури Укртелеком.

   

  Крім того, під час мого навчання на програмі Global Executive MBA в IESE business school у 2021 році я заснував HealthTech стартап, зфокусований на ранній діагностиці  захворювань на основі штучного інтелекту (AI/ML).

   

  З 2022 року я увійшов до ради директорів Української Діабетичної Федерації. Використовувати ІТ на реальне благо для бізнесу – це задача, що нам по силах.

   

  linkedin.com/in/kirillgoncharuk

bottom of page