top of page

Вступ ISO/IEC 27001

Про курс

Вступний навчальний курс ISO/IEC 27001 дозволяє учасникам ознайомитися з основними концепціями та елементами системи управління інформаційною безпекою (СУІБ) на основі ISO/IEC 27001.

Для кого

  • Відповідальних за управління інформаційною безпекою в організації.

  • Професіоналів та консультантів, які прагнуть отримати знання про основні вимоги ISO/IEC 27001 до СУІБ.

Пріоритетність програми

Вступний навчальний курс ISO/IEC 27001 надає інформацію, яка допоможе учасникам зрозуміти фундаментальні концепції та принципи інформаційної безпеки. Навчальний курс містить огляд основних вимог ISO/IEC 27001 для впровадження СУІБ та основних кроків для підготовки до сертифікаційного аудиту.

План курсу

День 1: Ознайомлення з концепціями системи управління інформаційною безпекою (СУІБ) на основі ISO/IEC 27001. Учасникам будуть надані навчальні матеріали, які містять понад 100 сторінок інформації та практичних прикладів.

Що ви отримаєте

До кінця цього навчального курсу учасники зможуть зрозуміти основні концепції та принципи, пов'язані з інформаційною безпекою, структуру та елементи СУІБ на основі ISO/IEC 27001. Навчальний курс містить вправи, есе та вікторини з варіантами відповідей. Учасників заохочується до спілкування та участі в обговореннях, а також виконання вікторин та вправ.

Як розпочати навчання ISO/IEC 27001

Зв'яжіться з нами за адресою info@cioneer.com або залиште заявку.

Це буде ваш перший крок до отримання сертифікації PECB Certified ISO/IEC 27001.

bottom of page