top of page

ISO/IEC 38500

ISO/IEC 38500 – це стандарт, що містить принципи, визначення та модель, що допомагають органам управління зрозуміти важливість ІТ. Його призначення полягає у тому, щоб допомагати організаціям ефективно оцінювати, керувати та моніторити використання ІТ.

 

Метою стандарту ISO/IEC 38500 є сприяння ефективному та прийнятному використанню ІТ у всіх організаціях. Він надає інформацію органам управління та встановлює словниковий запас з управління ІТ.

Чому це важливо?

ISO/IEC 38500 впливає на ефективність організації, допомагаючи спостерігати за використанням ІТ, забезпечувати безперебійність та стійкість бізнесу, забезпечувати належну реалізацію та експлуатацію активів ІТ.

 

Крім того, цей стандарт допоможе отримати необхідні знання та експертизу, щоб підтримувати організації в установленні, впровадженні та постійному удосконаленні фреймворку, який відповідає принципам та моделі хорошого корпоративного управління ІТ згідно з ISO/IEC 38500.

 

Він також дозволяє здобути необхідні навички для управління ризиками, підтримки використання можливостей, які виникають від використання ІТ, та уникнення надмірної реалізації принципів ISO/IEC 38500 та ІТ-систем.

 

З огляду на тенденцію зростаючої потреби в кваліфікованому персоналі, організації надають великі можливості кар'єрного зростання особам, які мають сертифікати та відповідний досвід.

Сертифікат PECB ISO/IEC 38500 підтверджує, що ви:

Вмієте управляти ІТ інвестиціями

Робите організацію конкурентною

Мінімізувати ризики, пов'язані з ІТ

Поліпшуєте процес управління проєктами

Забезпечуєте високі показники успішності проєктів

Поліпшуєте ефективність організації

Доступні навчальні курси

Дізнайтеся більше про управління ІТ за допомогою курсів навчання PECB ISO/IEC 38500. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися, як цей стандарт може допомогти ефективно управляти ІТ. Оберіть навчання, яке вам найбільше підходить.

ISO/IEC 38500

Основи

Ознайомтеся з найкращими практиками управління ІТ на основі ISO/IEC 38500

ISO/IEC 38500 Менеджер корпоративного управління ІТ

Розумійте основні концепції та принципи управління ІТ на основі ISO/IEC 38500

ISO/IEC 38500 Керуючий менеджер корпоративного управління ІТ

Володійте принципами та моделлю управління ІТ на основі ISO/IEC 38500

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про те, як використання стандарту ISO/IEC 38500 може допомогти вашій компанії.

bottom of page